Latest News > News > ExtraProdukt.pl – Twórca wódki Palykot nawiązał współpracę z Fashion TV, dotyczącą sprzedaży F Vodki

August 2 2016

ExtraProdukt.pl – Twórca wódki Palykot nawiązał współpracę z Fashion TV, dotyczącą sprzedaży F Vodki

Inicjatywa produkcji F Vodki wyszła od Michela Adama, który w przeszłości zajmował się sprzedażą wódki Kremliowskoja. Twórca Fashion TV zapragnął jednak stworzyć swój własny alkohol, opatrzony logo jego stacji telewizyjnej. Przez ponad 10 lat poszukiwał producenta. W końcu zdecydował się wybrać Fabrykę Wódek Kopernik w Toruniu.

Umówiłem się z Michelem Adamem w Wiedniu, żeby porozmawiać na temat produkcji wódki dla Fahion TV. Po degustacji kilku próbek Michel stwierdził, że nasz wyrób to najlepsza wódka na świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie w Polsce, w toruńskiej Fabryce Wódek Kopernik, produkowana będzie F Vodka – podkreśla Prezes Mielewczyk.

by ExtraProdukt.pl
Source: http://extraprodukt.pl/news/Tworca_wodki_Palykot_nawiazal_wspolprace_z_Fashion_TV_dotyczaca_sprzedazy_F_Vodki.html

ENJOY FASHIONABLY AND RESPONSIBLY
All our alcoholic and non-alcoholic beverages are produced exclusively for F Beverages Ltd, Limassol, Cyprus, who is also the worldwide distributor.
USA importer: F Beverages Ltd, Bridgeport, PA.
© & ® FASHIONTV.COM GmbH
Terms and Conditions

WordPress Image Lightbox

Age Verification Required

Please enter your age

- -